Menu

Tribal Dövme Modelleri


Tribal Dövme

cover-up-tribal-dovmeDövme klişelerden sıyrılmak için önemli bir araçtır. Kendinizi ifade etmenin en kişiselleştirilmiş halidir. Vücudumuza yaptığımız büyük, küçük her türlü dövme aslında bizi diğerlerinden ayıran bir sembol, bir kartvizit gibidir. Bunun verdiği haz da insanları dövme modelleri konusunda daha titiz davranmaya itmektedir.

Tribal dövme, önümüzde büyük bir çeşitlilikle uzanan dövme modellerinden biridir. Vücudun neredeyse her noktasında işlenebilir olmasıyla da diğerlerinden daha farklı bir imaja sahiptir. Kollardan bacaklara, göğüsten sırta kadar hemen hemen her yerde rastlayabiliriz bu dövme modeline. Her kültürden farklı şekillerde beslenen bu dövme, günümüzde en çok tercih edilenler arasındadır. Siyah renklerin hakim olduğu bu dövme modeli, ustalık gerektiren kimi noktalara da sahiptir. Çizgilerin ve hatların keskinliği ön plana çıkarken, her defasında yaratıcı olmayı gerektirir. Sürdürülebilir bir tribal dövme çeşitliliği dövmecilerin en zorlu işlerinden biridir.

Dövme modelleri içinde popülerliğini koruyan tribal dövme, en zorlu işlerden biri olarak da forsunu korumaya devam ediyor. Bu işin ustasının özenine ve yaptıran kişinin zevkine göre de popülerliğini sürdürüyor.


tribal-dovme3
tribal-dovme2 tribal-dovme1

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>